لولا یکی از ارکان اساسی یک درب ضد سرقت خوب است چون حکم پایه ونگه دارنده را در درب دارد.

تمام درب ضد سرقت چینی موجود در بازار ایران دارای چهار لولا °۹۰ درجه بازشو می باشند که نهایتاً تا °۹۵ درجه باز می شوند که عملاً به چهارچوب ها فشار وارد می نمایند و معمولاً بر اثر کوتاهی هایی که یکسری از واردکنندگان انجام میدهند محل اتصال لولا ها را با ورق دوبل نمیکنند و این باعث میگردد که درب بعد از یک مدتی خود از حالت رگلاژ خارج می شود و به اصطلاح خود را ول می نماید.

اما درب ضد سرقت اکباتان دور تفاوت های بسیاری در کیفیت و قطعات به کار برده شده دارند و این تفاوت ها درب های ضد سرقت ekbatandoor را در بازار درب ضد سرقت متمایز می کند.

یکی از تفاوت های درب ضد سرقت اکباتان دور این است که راه حلی اساسی را برای این مشکلات برگزیده و آن نیز بکار بردن چهار لولا °۱۸۰ درجه بازشو مخفی می‌باشد.

لولا °۱۸۰ مزیتی نسبت به لولاهای درب ترک نیز دارد و آن این است که این لولا ها مخفی بوده و لولاهای درب ضد سرقت ترک قابل رویت هستند.

درب ضد سرقت

هنگام بسته شدن درب های چینی ، لولاها در چارچوب درب مخفی خواهند بود که این اتفاق هم در زیبایی درب ضد سرقت موثر است و هم از نظر امنیتی احتمال اهرم کردن درب از سمت لولا را غیر ممکن می‌سازد.

جنس لولاهای درب ضد سرقت اکباتان درب از جنس فولاد گالوانیزه است واین باعث افزایش مقاومت لولا خواهد شد.

جنس لولا در رگلاژ کردن درب و در نهایت خوب باز و بسته شدن درب ضد سرقت تاثیر بسزایی دارد .

البته ضخامت مناسب ورق چارچوب درب ضد سرقت نسبت به وزن لنگه درب به همراه جنس لولا در جلوگیری ازافتادگی و مشکلات رگلاژ درب ضد سرقت موثر می‌باشد.

ابزار های مورد نیاز برای تعمیرات درب ضد سرقت

دستگاه جوشکاری مهمترین دستگاهی می‌باشد که برای جا به جایی لولا نیاز است و این دستگاه گاهی برای جوش زدن بین بخشهایی از درب ضد سرقت که دچار شکستگی شده اند استفاده می گردد، چکش و میله آهنی برای بالا کشیدن درب و یا ایجاد ضربه در بخش هایی از درب که دچار تو رفتگی شده است استفاده می شوند و نقش اهرم و ضربه کمکی را ایفا می کنند.

درب ضد سرقت

  • درب مرکزی نریمان
  • ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹
  • 530 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *